sohbet
radyo dinleHergeleFm ile müziğin tadına var!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest rss

Tr sohbet etmek

Tr sohbet etmek

TR sohbet etmek

Bay/bayan sohbet arkadaşları ile keyifli ve eğlenceli ortamlarda güvenli bir oda içerisinde kolay sohbet edebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınız ile radyo dinleyebilir istek yaparak sevdiklerinize şarkı armağan ederek onları mutlu edebilirsiniz. Hergele.net web sohbet sitesi içerisin de tr sohbet etmek bölümleri ile yeni insanlar ile tanışıp radyo dinleyebilir oyun oynaya bilir yarışma ve sohbet etkinlikleri katılabilirsiniz bu sözlere yep yeni arkadaşlıklar kazandırır.


Şu Konular ilginizi çeke bilir :


Tr chat hergele.net web sitesi chat odaları icersine kolay erişim saglaya bilirsiniz. Google arama motoruna hergele Sohbet etmek , hergele sohbet, hergele chat, gibi kelimelerde arama yaparak bedava sohbet sitemize girebilir ve yep yeni arkadaşlar bulabilirsiniz.

Hergele.net Ailesi  herdaim ucretsiz sohbet kanalları ile siz kullanıcılarına en güvenli sohbet ve ferah bir muhabbet sitesi hizmeti verir.

Sohbet ve gruplar nasıl arşivlenir ve arşivden nasıl çıkarılır

 

Sohbeti arşivle özelliği, sohbetlerinizi daha iyi düzenleyebilmeniz için sohbetler listenizdeki bireysel sohbetleri veya grup sohbetlerini gizlemenize olanak verir.

 

Not:

 

Sohbetleri arşivlemek, söz konusu sohbetlerin silinmesini veya SD kartınıza yedeklenmesini sağlamaz. Arşivlenmiş bireysel sohbetler veya grup sohbetleri, bu bireysel sohbetlerden ya da grup sohbetlerinden yeni bir mesaj aldığınızda arşivde tutulur. Arşivlenmiş sohbetlerde sizden bahsedilmediği veya size yanıt verilmediği sürece, bu sohbetler için bildirim almazsınız. Bireysel sohbetleri veya grup sohbetlerini arşivleme SOHBETLER sekmesinde, gizlemek istediğiniz sohbete dokunup basılı tutun.Ekranın üst kısmındakiArşivlenmiş seçeneğine dokunun. Tüm sohbetleri arşivleme SOHBETLER sekmesinde Diğer seçenekler > Ayarlar’a dokunun. Sohbetler > Sohbet geçmişi > Tüm sohbetleri arşivle’ye dokunun. Arşivlenmiş bireysel sohbetleri veya grup sohbetlerini görüntüleme SOHBETLER ekranını kaydırarak en üst kısma gidin.Arşivlenmiş seçeneğine dokunun.

 

Arşivlenmiş seçeneğinin yanındaki sayı, arşivlenmiş bireysel sohbet veya grup sohbetlerinin kaçında okunmamış mesaj olduğunu belirtir.

 

Bireysel sohbetleri veya grup sohbetlerini arşivden çıkarma SOHBETLER ekranını kaydırarak en üst kısma gidin. Arşivlenmiş seçeneğine dokunun.Arşivden çıkarmak istediğiniz bireysel sohbete veya grup sohbetine dokunup basılı tutun. Ekranın üst kısmındaki Arşivden çıkar’a dokunun. Alternatif arşiv ayarları

 

Varsayılan ayarları yeni mesaj alındığında arşivlenmiş sohbetlerin arşivden çıkarılmasını sağlayacak şekilde değiştirmek ve sohbetler listenizin en üst kısmında gösterilen Arşivlenmiş seçeneğini kaldırmak için:

 

SOHBETLER sekmesinde Diğer seçenekler > Ayarlar’a dokunun.Sohbetler’e dokunun. Sohbetleri arşivde tut seçeneğini kapatın.

 

 

Http://hergele.net Mobil sohbet odaları.

Http://chatturkce.net mobil chat siteleri.

Http://Sohbetaskina.net sohbet sitesi.

 

Tr sohbet etmek

Tr sohbet etmek hergele.net

admin 50
2 Yorumlar
inziva

selam canlarr

Naz

Türkiye'nin her yerinde hergele.net

Cevap bırakın